O mně / About me

11. září 2007 v 14:17 | Marmota |  O mně / About me
Jsem obyvatelka České republiky s přezdívkou Svišť, odtud ten název blogu. Latinské jméno pro sviště je marmota, což zase používám jako mezinárodní přezdívku, odtud ta druhá část názvu blogu. B v adrese blogu pochází z mého příjmení. Takže celkově na internetu vystupuju jako Marmota-B.
I'm a female inhabitant of the Czech Republic with nickname Svišť, i.e. Marmot, Groundhog. As an international nickname I use the Latin form of marmot, Marmota. That's where the name of this blog comes from. The "B" in the URL comes from my surname. So my usual nick on the internet is Marmota-B.
(For international readers: "Přidat komentář" means, of course, "Add a comment". "Celý článek" means "Whole article". So if you see that, click it, because more informations will come.)

Rozhodla jsem se vést si blog především o svých rukodělných výtvorech, například taky proto, že když budu mít svoje nedodělky vystavené veřejně na internetu, třeba mě to poňoukne je dodělat... Z tohoto důvodu jsem si nejdřív zařídila blog na nejmenovaných zahraničních stránkách, jenže tam může komentovat jen ten, kdo tam má účet, což je otrava... k čemu je mi vystavovat tam svoje výtvory, když se nedozvím, co si o nich druzí myslí? Jelikož už ze své vlastní zkušenosti vím, že tady může komentovat kdo chce, bez ohledu na to, kde je zrovna přihlášen, rozhodla jsem se zkusit to znova; tady má snad můj blog trochu větší šance na čtenářské ohlasy.
Je celkem pravděpodobné, že se mezi články občas vloudí i nějaká jiná tématika. Varuju předem, že jsem fanynka filmů Sergia Leoneho, možná, že se občas neudržím...
I decided to have a blog especially about my crafts, for example also because if I had my WIPs publicly on the internet, I might actually finish them... For this reason I started at first a blog on an international site, but there can comment only people who have their account there, which is boring... what good is in having my creations on the internet when I have no idea what others think about them? Because I already know that anyone can comment here, no matter where they are signed in, I decided to try again; hopefully here I have bigger chance for a reply from some readers.
It's quite possible that from time to time I'll be writing about something else as well. I warn you already now, I'm a fan of films by Sergio Leone, maybe I'll feel a need to write something about it sometimes...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama