Obal na harmoniku / Harmonica case

11. září 2007 v 19:02 | Marmota |  Rozdělané / In progress
Chtěla jsem si zopakovat jednu skládačku...
I wanted to try again one origami...

Po ruce jsem měla víčko z jogurtu Florian, tak jsem ho přistřihla na čtvereček a skládala z něj. A hele, ono to docela vypadá... Skládala jsem dál, až mě napadlo, že bych si z těchhle dílků mohla vyrobit obal na harmoniku. Zatím na ni sice moc nehraju, ale ráda bych, je to jeden z mých oblíbených nástrojů.
Slepuju je vzadu izolepou, až to bude všechno složené, chci to přišít na látkový obal. Tenhle plastový Florianový krásně pruží, kdyby harmonika spadla, snad se jí v něm ani tak moc nestane, ale chci mít zajištěno, že obal bude držet pohromadě.
Image Hosted by ImageShack.us
I had a yoghurt cap at hand, so I cut it to square and started folding. Hey, it looks quite nice... I continued folding, and then I got the idea that I could make a harmonica case from these pieces. I don't play it very much yet, but I want to, it's one of my favourite instruments.
I connect them with tape, but when it's all finished, I want to sew a fabric case and sew this one onto it. This plastic yoghurt-caps one is nicely floppy or how to call it, if the harmonica fell down in it, it might save it, but I want to be sure the case holds together.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama