Červen 2009

To IKEA or not to IKEA?

29. června 2009 v 14:35 | Marmota |  Inspirace / Inspiration
Jo, dobře, je to úplně pitomý název článku, ale mě nic lepšího nenapadlo...

Yes, OK, it's a totally idiotic title for the post, but I could not think of anything else...

Včera jsem se rozčilovala nad stránkami Ikeje, když jsem hledala tátovi, jestli tam nemají skřínku se zrcadlem nad umyvadlo, vhodnou jako náhrada za naši starou, už jen polo-zrcadlovou a obecně ošklivou. Tak zaprvé všechny ty skřínky byly pro nás příliš velké a taky dost drahé. A hlavně ta stránka každou chvíli nefungovala a hlásila, že něco neexistuje, ačkoli na to odkazovali... včetně třeba dalších stránek vybraných produktů. To naštve.

Yesterday I was annoyed by the IKEA website, when I was appointed by my father to look for a bathroom shelf with mirror to replace our old, already only half-mirrorred and generally ugly one. First of all, all the shelves were too big for our purposes and also quite expensive. And what's worse, almost all the time the site did not work properly and kept claiming errors and non-existant pages, although those pages were linked to - including additional pages in lists of products. That makes one angry.

Takže jediný výsledek je, že jsem si tam vyhlédla modrobílé povlečení...

So the only result is that I found a blue-and-white bedsheeting I like...

Jako na spravení chuti, Verypurpleperson vyrobila spoustu krásných tašek z ikeáckých látek. A jednu daruje některému ze svých čtenářů. Takže tenhle příspěvek je tu vlastně proto, že docela sobecky plním její podmínky... Ale taky proto, že chci, abyste ty tašky viděli. Jsou nádherné. A inspirativní.

As if to make up for that, Verypurpleperson made many many beautiful bags out of IKEA fabrics. And she holds a giveaway on her blog. So this post is just an egoistic way to keep her conditions for it... But I also want you to see them. They're gorgeous. And inspirative.